Bizler Cumhuriyet Yüksek Öğretim Erkek Öğrenci Yurtları yöneticileri ve çalışan personelleri olarak elde ettiğimiz bu güzel başarıyı her yıl katlayarak sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz.

Kastamonu’nun En Lüks Öğrenci Yurdunda
Alışılmışın Dışında Bir Öğrenci Hayatı Sizi Bekliyor

Nihayet gözünüzden sakındığınız oğlunuz büyüyüp, emek verilip, desteklenip üniversiteli oldu. Uzak bir şehirde de olsa… Tüm ayrıntıları ince ince düşünen ve belki de karamsarlığa düşen siz velilerimizi, bir nebze de olsa endişelerinizden uzaklaştırmak amacı ile Kastamonu’da Cumhuriyet Yükseköğretim Erkek Öğrenci Yurdu’nu kurduk. Öğrencilerimizi kendi evlerinde hissettirip, güvenilirliğimiz ve hizmet kalitemiz ile her türlü ihtiyaçlarına cevap vereceğimiz konusunda son derece emin olarak imzamızı atıyoruz.

Yöneticilerimizin kaliteli, dürüst ve devamlılık arz eden hizmet anlayışı ve deneyimli personellerimizin siz değerli öğrencilerimize sunmuş oldukları hizmetler sonucunda; üniversitelerimizden, öğrencilerimizden ve velilerimizden gelen istekler doğrultusunda Cumhuriyet Öğrenci Yurtları olarak Erkek öğrenci yurdumuzun kapasitesini yeni ek binamız ile arttırdık.

Kısa zamanda öğrencilerimizin velilerimizin ve üniversitelerimizin beğenisini kazanan yurtlarımız denetimler sonucunda takdir ve teşekkür belgelerini almaya hak kazanmıştır.